bannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner

Oprava výpočtovej techniky do 24 hodín

Oprava pokazených PC
Pokazil sa vám počítač, alebo notebook alebo len nejaká jeho časť? Ak si neviete rady príďte, ak sa dá, opravíme to. Samozrejme, ak si želáte, aby sme prišli k Vám na miesto servisného zásahu, tiež nám to nerobí žiaden problém.

Ladenie a zvyšovanie výkonu PC
Zdá sa vám, že váš počítač je pomalý, alebo nefunguje korektne? A1e pri niektorých činnostiach musíte dlho čakať? Myslíte si, že sa s tým nedá nič robiť a pomôže len kúpa nového počítača? Nieje to vždy pravda, skúste sa informovať.
Ak v počítači nemáte správne nastavený hardvér alebo softvér, hlavne BIOS a operačný systém (Windows), môže to viesť k spomaleniu vášho počítača. Pokúsime sa Vaše PC nastaviť tak, aby sme z neho dostali maximum, pri zabezpečení bezproblémového chodu.

Upgrade starších PC
Potrebujete na Vašu prácu viac operačnej pamäte (RAM), väčší hard disk (HDD), alebo rýchlejší procesor (CPU)? Nemáte DVD napaľovačku, čítačku pamäťových kariet, zvukovú kartu, reproduktory? Zlostí vás zle fungujúca myš? Prídte aj v tomto prípade Vám určite pomôžeme.

Odvírenie zavírených PC
Správa sa váš počítač nezvyčajne? Neviete, čo to môže byť? Myslíte si, že môže byť zavýrený?
Ak nepoužívate žiadny antivírový program je to dosť pravdepodobné. Vieme vám pomôcť. Máme kopec nástrojov ako z Vášho počítača alebo notebooku dostaneme vírus von.

Pravidelná hardvérová údržba PC
Aj počítač treba čistiť. Prach je jeho nepriateľ. Spomaľuje počítač a kazí mechanické pohyblivé časti. Tým, že prach sadá na súčiastky vo vnútri Vášho počítača, zamedzuje prístupu vzduchu na jednotlivé jeho súčasti, tým sa môžu začať jednotlivé komponenty prehrievať, čo môže viesť až k trvalému poškodeniu hardvéru. Dokonale prečistíme vnútro počítača, hlavne zdroj, chladič na procesory a grafickú kartu, kde sa prach najviac usádza.

Pravidelná softvérová údržba PC
Váš počítač sa spomalil? Nedokáže dokonca niektoré veci, ktoré predtým zvládol?
Inštalovaním a odinštalovaním programov, nevedomým zmazaním niektorých dôležitých súborov, zlým nastavením operačného systému sa rozladil a potrebuje previesť údržbu, aby pracoval ako predtým.

Reinštalácia OS Windows
Vykonali ste nejakú operáciu, ktorú ste možno ani nechceli, a pri tom zlyhal váš operačný systém? Systém Windows vám už nenabehne?
Možno sa to dá ešte zachrániť, no možno bude treba pre-inštalovať celý operačný systém.

Pripojenie PC na internet
Chcete pripojiť Váš počítač, alebo notebook do siete internet a neviete ako na to?
Poradíme ako na to, čo k tomu budete potrebovať, vyberieme pre vás najvhodnejší spôsob pripojenia, poradíme čo vám ešte treba dokúpiť, alebo to dokúpime za vás a prevedieme kompletné pripojenie.

Návrh, realizácia  a správa počítačovej siete
Máte niekoľko počítačov a chcete ich spojiť do malej domácej alebo firemnej siete? Chcete využívať výhody siete ako napr.: zdielanie dokumentov, tlačiarní, pripojenia na internet. Sieť Vám kompletne vybudujeme po hardvérovej aj softvérovej stránke a budeme ju udržiavať.

Záchrana omylom zmazaných súborov
Omylom ste niečo zmazali, alebo ste vysypali z koša dokumenty, ktoré nemáte nikde zálohované? Nezúfajte, možno ešte nie je neskoro a Vaše súbory sa dajú ešte zachrániť. Len hneď ako to zistíte, doneste počítač k nám. Pri tom je veľmi dôležité, aby ste už nevykonávali ďalšie operácie ako napr. inštalácia ďalšieho softvéru, mazanie súborov, kopírovanie súborov, čo môže ešte viac poškodiť už vymazané súbory (dokumenty).

Zhotovenie internetových stránok
Ste menšia firma a uvažujete o svojich vlastných www stránkach? Viete ale, že ich zhotovenie je veľmi drahé a vy si to nemôžete dovoliť? S nami si svoje internetové stránky môže dovoliť každý. Veľmi radi Vám poradíme, čo majú firemné stránky obsahovať a kompletne vám ich zhotovíme a budeme udržiavať.

PC-KLINIKA

Aktuálna súťaž

Sledujte našu Facebook stránku
a zapojte sa do súťaže
Copyright © 2013 PC-KLINIKA, s.r.o. - servis, správa a predaj výpočtovej techniky | Created by CREAS